Партія «Слуга народу» затвердила очільника Херсонщини кандидатом на довиборах у 184-му окрузі

Партія “Слуга народу” висунула кандидатом у народні депутати в 184-му виборчому окрузі з цетром у Новій Каховці на проміжних виборах до Верховної Ради голову Херсонської обласної державної адміністрації Сергія Козиря.

Про це на сторінці у Facebook повідомив голова партії Олександр Корнієнко.

Рішення ухвалили на засіданні політради партії в Києві, за кандидатуру Козиря проголосували одноголосно.

Корнієнко також пояснив, чому партія зупинилася саме на цій кандидатурі.

“По-перше, ми вводимо принципи певної меритократії (принцип управління, згідно з яким керівні пости повинні займати найздібніші люди) всередині нашої команди. Ми вважаємо, що ті, хто чогось досяг на своїй посаді, можуть далі претендувати на те, щоб представляти інтереси народу у Верховній Раді. Ми це показали на прикладі 197 округу, де балотується мер міста, і тепер по 184 окрузі, де балотується голова обласної держадміністрації “, – зазначив Корнієнко.

В свою чергу новообраний кандидат Сергій Козир сказав наступне:

“Потрібно залучати інвестиції, внутрішні також. Для цього потрібно змінити деякі законодавчі акти. Це і розвиток економіки. Робота нашої команди над об’єктами за програмою “Велике будівництво”. Це і реалізація програми аграрного напрямку. Тут якраз треба залучати внутрішні інвестиції. У нас є напрацювання”.

Що відомо про Сергія Козиря

Кандидату в нардепи 36 років, він виходець із Дніпропетровської області. Свого часу працював на одній з шахт холдингу “ДТЕК”, що належить Рінату Ахметову (в Павлограді, Дніпропетровської області).

У вересні 2019 був призначений заступником голови Херсонської ОДА з питань регіонального розвитку, інфраструктури та захисту навколишнього середовища.

Головою Херсонської ОДА Сергій Козир став в 2020 році.