У Львові нові поліцейські склали присягу

У Львові розпочала роботу нова патрульна служба. Сьогодні молоді поліцейські приймали присягу на площі перед міською Ратушею. Про це повідомляє спеціальний кореспондент Нова Каховка Online.

Патруль5
Львівські патрульні склали присягу

На урочистій церемонії були присутні Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, міський голова Львова Андрій Садовий, а також канадійські інструктори, низка народних депутатів та іноземних дипломатів.

Патруль7
Прем’єр-міністр дає коментарі ЗМІ
Патруль6
Канадійські інструктори, іноземні дипломати, українські політики

Очолив патрульну службу 26-річний майданівець Юрій Зозуля. Поліцейський навчається у Національній академії внутрішніх справ, першу освіту отримав у Польщі, вже встиг попрацювати в київському патрулі та довести свою принциповість. За словами Міністра внутрішніх справ, саме Зозуля затримав нардепа С. Мельничука за ст. 126 КУпАП «Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування» та склав протокол на кортеж віце-президента УЄФА Г. Суркіса за ст. 122-5 КУпАП «Порушення порядку встановлення і використання спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв».

Патруль3
Патрульні вітають одне одного з присягою

Кожен поліцейський пройшов жорсткий відбір та складне навчання, після чого здав іспит. Виступаючи перед львів’янами та правоохоронцями, Арсен Аваков повідомив, що серед патрульних є невістка загиблого на горі Карачун Героя України генерала Сергія Кульчицького. “Капрал Ірина Кульчицька пройшла всі стадії жорсткого відбору на поліцейську службу, чесно, своїм авторитетом та професіоналізмом виборола посаду заступника командира 3-ї роти 1-го батальйону нової патрульної поліції Львова,” – заявив Міністр. Арсен Аваков наголосив, що такий зв’язок поколінь робить нашу державу непереможною.

Патруль2
Історією Ірини Кульчицької зацікавився Новий Канал

Насправді, у кожного поліцейського своя історія та мотивація: Майдан, загиблі в АТО побратими, бажання побудувати нову державу для своїх діточок.

Патруль1
Підтримати патрульних прийшли їх родини

О 12:00 у супроводі церковних дзвонів нова патрульна служба Львова заступила на своє перше чергування.

Патруль4
Нова патрульна служба – у давньому Львові

Нагадаємо, в Україні набирає обертів реформа правоохоронної системи. Формування патрульних батальйонів відбуваються або плануються по всій країні. Так, 4 липня на службу заступила патрульна служба міста Київ, а вже 25 серпня поліцейські розпочнуть роботу в Одесі. Наприкінці Вересня почне роботу й дорожня поліція, яка спочатку на трасі Київ-Житомир замінить співробітників ДАІ, а пізніше з’явиться на всіх автошляхах. В деяких регіонах конкурс перевищує всі очікування. Наприклад, в Хмельницькому конкурс на посаду патрульного поліцейського складає 22 людини на одне місце. Набір в Херсонську патрульну службу планують розпочати орієнтовно у листопаді поточного року. Реформа здійснюється за підтримки наших західних партнерів.