У Новій Каховці перед Новим Роком газовики заходились поліпшувати розподільчі мережі

У Новій Каховці у передсвяткові дні працівники АТ «Херсонгаз» ведуть планові роботи з модернізації розподільчих мереж в історичній частині міста.

На місці проведення робіт кореспондент Online НК поцікавився причиною їх проведення саме наприкінці грудня.

Представниця підприємства, керуюча роботами, розповіла , що вони виконуються згідно річного плану модернізації газорозподільних мереж міста. На цьому місті буде встановлено пристрій для перекриття газогону середнього тиску, що йде по вулиці Історичній. А час проведення пояснила запізненням за строками надходження конструктивних елементів, що виготовляються за межами України.

Ось ці труби з запірною арматурою надійшли за імпортом…

Роботи газовики планують завершити до початку святкових днів.

Р.S. Коли верстався матеріал надійшло повідомлення від чергового міського управління з питань НС та ЦЗН про те, що відбулось аварійне відключення будинків від подачі газу: вул. Історична 1 – 17, 2 – 22; Героїв України 4 – 22; Парковая 1,3,5,7; Затишна 1,3,7,2,4,6,8; пр. Дніпровський 3 – 21.

Відновлення газопостачання буде розпочато після закінчення аварійних робіт та, згідно розділу «Правил безпеки систем газопостачання» при забезпеченні 100% доступу працівників АТ «Херсонгаз» до газових приладів у вказаних квартирах.