Перед початком навчального року благодійники Херсонщини зробили подарунок сільській малечі

Вчора, 29 серпня, у селі Лиманець, що в Дар’ївській ОТГ Херсонщини, було гучно та весело, адже до населеного пункту завітав Миколаївський цирк «Олександр» зі своєю яскравою програмою.

В центрі села представники цирку розбили величезний намет, що привернуло увагу чималої кількості людей. Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

Побачити на власні очі справжнього клоуна, акробатичні номери та шоу зібралося близько 350 людей, серед яких не лише малеча, а й дорослі люди. Також до перегляду були запрошені і жителі сусідніх сіл: Інгулівка та Чайкіне.

Після перегляду на всіх присутніх очікували подарунки від Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» у вигляді повітряних кульок.

«Циркова вистава – неймовірний подарунок дітям по завершенню літніх канікул. Наша малеча була вражена від виступів акробатів та клоунів. Ми дякуємо благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» за те, що знаходите час та кошти на організацію таких масштабних свят для наших дітей. Чекаємо на нові сюрпризи», – жителі села Лиманець.

Голова однойменного з Фондом партії Геннадій Лагута наголосив: «До початку нового навчального року залишилися лічені дні, тож чому б не завершити літо яскравою цирковою виставою! Як бачимо, циркові вистави збирають цілі аншлаги у селах, а це означає, що людям не вистачає позитивних емоцій. Отже, нам є ще над чим попрацювати!».