Передноворічні поради: як обрати фен

Жодна сучасна дівчина не уявляє себе без фена для волосся. Адже цей девайс допоможе всього за кілька хвилин привести вологе волосся до ладу, зробити прекрасну зачіску або укладку. Окрім класичного фена, зараз набирає популярність фен браш – розчіска, яка де-факто висушує волосся та красиво формує локони.

На що звернути увагу при виборі фену – читайте далі.

Як обрати фен?

Вибрати потрібний фен складно. По-перше, тому що варіантів на ринку є незліченна кількість. По-друге, є безліч критеріїв, за якими радять обирати цей важливий у побуті інструмент. Які ж критерії є основними?

Матеріал нагрівального елемента

Металева спіраль нагріву не дуже корисна для жіночого волосся, особливо для фарбованого. Краще вибрати фен із керамічною спіраллю. Такі моделі не перегріваються, зберігають однакову температуру протягом сушіння. З чоловічим волоссям все навпаки: його легше вкласти за допомогою фена на металевій спіралі, адже воно жорсткіше і жирніше.

Іонізація

Чоловічі перукарі часто вибирають фени без іонізаторів, щоб чоловіче волосся залишалося більш пухким, пухнастим і простим в укладанні. А ось для жінок ця функція – маст хев. Потік негативних іонів знімає з волосся статичну електрику, закриває верхні лусочки, і, відповідно, локони виходять блискучими та слухняними.

Потік повітря та потужність

Характеристика потоку повітря вимірюється за кілометри на годину. Чим потужніший і швидший потік, тим швидше висихає «грива». Цей показник легко знайти на коробках, але людям зручніше дивитися потужність. Вибираючи потужність, необхідно орієнтуватися на тип волосся. Потужним феном легше укласти густе волосся і випрямити кучері.

Ергономіка

Перш ніж купити фен, бажано потримати його в руках, покрутити. Прилад не повинен бути надто важким і лежати в руці якось некомфортно. Кнопки перемикання режимів не повинні завдавати незручностей. Важливий показник – довжина шнура. У цьому плані кожна людина має свої вподобання. Але зазвичай чим довший він, тим краще.

Насадки

Існує безліч різних насадок. Але вибирайте їх за своїми потребами. Майже в будь-якому варіанті є насадка-концентратор, що допомагає укласти, витягнути волосся. Як правило, інші насадки залишаються припадати пилом в коробці. Концентратор має бути вузьким та довгим, щоб справно виконувати свою функцію. Якщо концентратор занадто широкий, то ним буде складно випрямити волосся.