Переможці відкритої першості Нової Каховки з футболу серед аматорів отримали нагороди

У суботу, 13 квітня, на стадіоні Енергія відбулося нагородження переможців відкритої першості міста Нова Каховка з футболу серед аматорських команд, повідомляє кореспондент Online Нова Каховка.

Протягом двох місяців 12 команд з Каховки, Нової Каховки, Козацького та навколишніх сел: Веселого, Роздольного, Чернянки брали участь у змаганнях. Матчі проходили на двох футбольних полях стадіону Енергія по суботам та неділям.

Голова Громадського об’єднання новокаховсьої федерації футболу Леонід Чурсинов нагородив перехідним кубком команду Козацького яка і стала володарем кубку першості з футболу серед аматорських команд.

Кращими гравцями турніру стали: воротар Голубенко Віталій (команда с. Роздольне), захисник Михальченко Микола (команда “Опен-тек” місто Нова Каховка) напівзахисник Боровінський Максим (команда “Тітан” з Чорнянки, нападник Калащин Давид (команда з Козацького).

Кращим гравецем турніру став Логвінов Микита (команда “Норма” з Каховки).

П’ятеро кращих були нагороджені грамотами, пам’ятною статуеткою та продукцією фірми “Чумак”.

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту вітає володаря кубку та учасників змагань за майстерну та видовищну гру. Подяка також фірмі “Чумак” за надані подарунки.

 

Поділіться цим:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial