Перший сніг у Новій Каховці став перевіркою готовності комунальних служб

Сьогодні, 13 січня, керівники комунальних підприємств Нової Каховки, що на Херсонщині, повідомили редакції Online НК про те, як підпорядковані їм служби впорались з першим снігопадом.

Директор КП «Новокаховське ШЕУ» Анатолій Гуртовий розповів, що з третьої години ночі чергова група, яка створена на підприємстві саме на випадок боротьби з снігопадом,  приступила до роботи. Чотири одиниці техніки згідно з планом проводили розчистку вулиць від снігу та посипку перехресть піском. Загалом в цій роботі брали участь 7 працівників.

Заступник директора КП «Екосервіс» Артур Григорьєв розповів, що одразу після закінчення снігопаду дві одиниці техніки підприємства, що обладнані пристроями для прибирання снігу, приступили до роботи після другої години ночі. Чергові бригади посипали піском заздалегідь розчищені пішохідні доріжки. Всього у «боротьбі» з першим снігом брали участь близько 30 працівників підприємства.

А результати праці комунальників зранку бачили мешканці міста. Можна сказати, що перевірку комунальні служби пройшли задовільно.