Підприємці-юридичні особи Нової Каховки мають найбільші борги до місцевого бюджету на Херсонщині

За інформацією спеціалістів управління по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, на 01.12.2020 2142 підприємства та організації – юридичні особи заборгували бюджетам місцевих громад Херсонщини понад 231 млн. гривень податків та зборів.

Online НК проаналізувала  відомості податківців у розрізі саме підприємств-боржників Нової Каховки.

Бюджет м. Нової Каховки недоотримав від 80 підприємств 54,6 млн. гривень місцевих податків та зборів. Середня заборгованість на одне підприємство- боржника складає більше 680 тис. грн., що у 10,6 разів більше ніж у Херсоні, у 6,4 – ніж у середньому по області, або у 3,8 рази більше, ніж у Генічеську.

Для порівняння: міському бюджету Херсону 1172 суб’єктів господарювання  заборгували 75,3 млн. грн. Не поспішають розраховуватися з місцевим бюджетом 122 суб’єкти господарювання ДПІ у Генічеському районі, які заборгували 21,5 млн. гривень податків та зборів.

Сумлінними виявилися платники податків – юридичні особи, які обліковуються у ДПІ Високопільського району, та не мають податкового боргу до місцевих бюджетів.

Ось тут і повинні проявити свою принциповість представники новообраних органів місцевого самоврядування, які мають стати тією рушійною силою, яка разом із спеціалістами Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі об’єднається задля активної роботи з підприємствами-боржниками щодо наповнення місцевих бюджетів.

Податківці Херсонщини зі свого боку напередодні новорічних та різдвяних свят запрошують платників податків вчасно виконати свій конституційний обов’язок та сплатити податки до бюджету! У новий рік – без боргів!

Детальніше про податковий борг боржників – юридичних осіб до місцевих бюджетів у розрізі районів – https://kherson.tax.gov.ua/media-ark/445224.html.