Пільговиків Новокаховської громади, які бажають отримувати пільги у готівковій формі, запрошують до Управління праці та соцзахисту

Всіх пільговиків, що мешкають у Новокаховській громаді Херсонщини, які бажають отримувати пільги у готівковій формі, запрошують до управління праці та соціального захисту, каб. №16, повідомляє Online НК.

При собі мати документи, та при бажанні отримувати пільгу на банківський рахунок – «заяву про виплату пенсії або грошової допомоги» від банку, в якому у пільговика є картковий рахунок.

Мінсоцполітики скасував обмеження, яке не дозволяло громадянам пільгових категорій подавати заяви на готівкову форму отримання пільг після 15 жовтня (на опалювальний період) і 15 травня (на неопалювальний період). У постанові Кабинету Міністрів України від 17 квітня 2019 р. №373 зазначено: “У разі подання заяви після 15 жовтня (15 травня) протягом опалювального (неопалювального) сезону пільга надається у грошовій готівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок пільговика в уповноваженому банку з місяця, що настає за місяцем подання заяви».

Пільговики, яким надається пільга у грошовій готівковій формі (на банківський рахунок або на поштове відділення), зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги у повному обсязі. Слід пам’ятати про недопущення накопичення боргів по оплаті за комунальні послуги. Таки боржники за даними підприємств-надавачів комунальних послуг знов будуть автоматично переведені на безготівкову форму отримання пільг.

За більш детальною інформацією необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту (вул. Історична, буд.18, каб.№16), та за телефоном 4-54-60.