Після літнього сезону в курортному Генічеську почастішали випадки інфікування COVID-19

Курортний сезон на Херсонщині пройшов без очікуваного всплеску захворювань на COVID-19. Поодинокі випадки не можливо брати до уваги, адже вони практично не мали впливу на погіршення епідемічної ситуації в області.

Але вже після завершення літньої частини відпочинку, коли більша частина курортників роз’їхалась по домівках, на теренах Генічеського району почалась різко погіршуватись ситуація з коронавірусною інфекцією.

Так, у перший день осені в районі виявили чотирьох інфікованих COVID-19, а через день ще трьох. Згідно вчорашнього оперативного звіту Херсонської ОДА, це чоловік, 59 років та жінки, 37 та 50 років, медичні працівники, жителі м.Генічеськ. Контактували з раніше виявленим хворим на COVID-19. Стан хворих задовільний, всі перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом.

Станом на 1 вересня у Генічеській ЦРЛ на лікуванні перебувала 1 особа із захворюванням на COVID-19, на ранок 4 вересня таких хворих вже троє. Потужність інфекційного відділення районної лікарні складає 30 ліжко-місць.

Загальна ситуація в області із захворюваністю на коронавірусну інфекцію поки що одна із кращих в країні і курортний сезон, який, до речі, ще триває не мав особливого впливу на статистичні показники. Тож наразі в області 444 лабораторно підтверджених випадки захворювання на коронавірус.
З них:
299 людей побороли недуг,
133- інфіковано на COVID-19,
12 – померли.

Рекомендації МОЗ прості та обов‘язкові для всіх без виключення:
-маски
-соціальна дистанція
-використання санітайзерів

Дотримання цих правил рятує життя. Не нехтуйте ними, хвороба може спіткати кожного!

За матеріалами сайту Херсонської ОДА