Платники Херсонщини зібрали місцевим громадам 4,7 мільярда гривень податків

За 11 місяців 2020 року надходження до бюджетів місцевих громад Херсонщини сягнули 4724 млн гривень податків та зборів. Платники області перерахували до місцевих бюджетів на 283 млн гривень податкових платежів більше ніж торік. Це складає 56 відсотків від загальних надходжень зведеного бюджету.

Органи місцевого самоврядування на території обслуговування Херсонської ДПІ отримали 1,9 млрд гривень або 40 відсотків.

Для соціально-економічного розвитку своїх територій платники Новокаховської ДПІ сплатили 421 млн гривень, Каховської ДПІ – 343 млн гривень, Генічеської ДПІ – 226 млн гривень.

Для створення сприятливих умов розвитку бізнес – середовища податкова служба області у співпраці з керівниками територіальних громад Херсонщини продовжує активну роботу над вдосконаленням механізмів адміністрування та встановленням економічно обґрунтованих ставок місцевих податків і зборів.

Інформативно:

18 грудня 2020 року з 11 год. 00 хв. до 12 год. 00 хв. Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі проведе «гарячу» телефонну лінію на тему: «Про врегулювання податкового боргу платників податків».

На запитання платників відповідатиме Ольга Журковська – начальник управління по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Усі бажаючі можуть поставити свої запитання за номером «гарячої» телефонної лінії: (0552) 32-74-02.

Пресслужба Головного управління
ДПС у Херсонській області, Автономній
Республіці Крим та м. Севастополі