Платники податків Нової Каховки поповнили місцевий бюджет на 338 мільйонів гривень

У Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомили про податкові надходження, які наповнили місцевий бюджет м. Нової Каховки протягом січня – вересня 2020 року.

Всього з початку року від новокаховських платників до місцевого бюджету надійшло 338 млн гривень податків і зборів. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 36 млн. гривень або на 12 відсотків, повідомляє Online Нова Каховка.

Перше місце традиційно займає податок на доходи фізичних осіб. Його надходження склали 222 млн гривень. Це на 31 млн гривень більше, ніж за аналогічний період 2019 року.

На другому місці – єдиний податок. Обсяг його надходжень склав 39 млн гривень, з приростом майже на 4 млн гривень.

На третьому місці плата за землю. З початку року до місцевого бюджету міста надійшло майже 35 млн гривень земельного податку та орендної плати.

«Завдяки повній та своєчасній сплаті податків, рівномірному поповненню бюджету, та злагодженій взаємодії податківців з платниками податків вдається досягти позитивної динаміки надходжень до бюджету», – зазначає начальник Новокаховської ДПІ ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Галина Серебрянська.