Податківці Херсонщини перевіряють суб’єкти господарювання, які мають незначні виторги

За десять днів хронометражів виторгів, тобто фактичного спостереження за веденням господарської діяльності платників податків на місцях, податківці Херсонщини донарахували близько 600 тис. гривень.

Про це Online НК повідомили у прес-службі Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі.

З метою встановлення реальних обсягів розрахункових операцій фахівці управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі під керівництвом заступника начальника відомства Наталії Невдах продовжують здійснювати фактичні перевірки суб’єктів господарювання, які мають незначні виторги (менш як 5 тис. гривень).

Варто відзначити, що 15 бізнесменів подякували ревізорам, оскільки за їх присутності виторг зріс у 5-10 разів, а ще 21 − підняли виторг більш ніж у 20 разів (з 350 гривень до 18 тис. гривень) щоденно.

Зростання обсягів розрахункових операцій, проведених через РРО, надалі призведе до збільшення оподатковуваних доходів, а відтак – і надходжень до бюджетів усіх рівнів.

Враховуючи ефективність проведених заходів, застосування такого виду контролю як хронометраж виторгів, проведених через РРО, буде продовжено на постійній основі.