Податківці пропонують підприємцям перейти на дистанційну форму спілкування

У Новокаховській ДПІ ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадують, що у платників є можливість отримати всю необхідну податкову інформацію та довідки, подати звітність без особистих візитів до податкових органів. Для цього необхідно лише отримати електронний цифровий ключ.

Саме з цією метою очільниця Новокаховської податкової інспекції Галина Серебрянська провела тренінги для платників податків з питань правильності заповнення реєстраційних карток для подальшого отримання електронного цифрового ключа, повідомляє Online НК.

Під час роз’яснювальної роботи вона нагадала новокаховчанам, що отримати електронний підпис можна у підрозділі Кваліфікованого надавача ЕДП Інформаційно-довідкового департаменту ДПС, який знаходиться у приміщенні Новокаховської ДПІ за адресою: м. Нова Каховка, вул. Горького, буд. 11а. Пункт працює за попереднім записом по телефону (05549) 4-52-88.

«Для економії часу та комфорту, особливо для власної безпеки під час дії карантину, використання дистанційних комунікацій є найбільш раціональним. Тому закликаю всіх берегти здоров’я та заощаджувати свій час, користуючись онлайн сервісами податкової служби!» – наголосила начальниця Новокаховської ДПІ Галина Серебрянська.

Нагадаємо: у разі виникнення питань щодо користування Електронним кабінетом, платники податків мають можливість звернутися до служби підтримки за телефоном 0 800 501 007 (напрямок 0) або за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua/help/.