Новокаховські податківці провели практичні тренінги для відвідувачів ЦОП

Фахівцями Новокаховської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі проведено практичні тренінги для відвідувачів ЦОП, повідомляє Online НК.

Метою тренінгів було підвищення рівня довіри до використання електронних сервісів ДПС та в рамках інформаційно-просвітницької кампанії «Звітуй дистанційно – дій професійно!».

Враховуючи, що найбільшою популярністю серед платників податків користується сервіс – «Електронний кабінет платника податків» – тренінги були присвячені саме цьому ресурсу.

Зокрема, відвідувачі знайомилися з загальним інтерфейсом сервісу, переліком функціональних можливостей, а також безпосередньо тренувалися заповнювати, надсилати запити на отримання необхідних відомостей, та користуватись електронним цифровим підписом.

Протягом тижня працівники ДПІ також роз’яснювали платникам як правильно та швидко заповнювати форми заяви на отримання електронного цифрового ключа та розповідали про переваги надання звітності в електронному вигляді.

Найбільше платникам сподобалось те, що Електронний кабінет працює цілодобово в реальному часі та не вимагає використання жодного додаткового програмного забезпечення.