Подробиці трагічної загибелі військового з Херсонщини

Жахлива звістка прилетіла у с. Красне Скадовського району – військовий, який родом звідси, став жертвою кривавого злочину, повідомляє “Новий день“.

Під Запоріжжям жорстоко вбили сержанта з Херсонщини

Боєць 79-ї окремої аеромобільної бригади Едуард Сенченко взяв відпуску і мав приїхати додому, але там його так і не дочекалися. 38-річний чоловік вирішив спершу заїхати до своєї коханої, яка мешкає неподалік Запоріжжя. Як вдалося дізнатися «Новому дню», перебуваючи в гостях, чоловік дізнався, що поряд сварка — сусідку ображає  співмешканець. Сержант кинувся захищати жінку, натомість агресивний власник помешкання накинувся на нього з ножем, а потім зарізав і свою кохану. У ГУ НП Запорізької області зазначили про численні поранення, завдані обом жертвам, то ж судячи з усього, шансів вижити ані в жінки, ані в її захисника не було. Як стало відомо, у загиблої залишилося двоє дітей. Її 29-річний співмешканець, який учинив криваву розправу, вже має не одну судимість. Трагедія в смт. Запорізької області сталася в суботу. Злочнця поліція затримала «Гарячими слідами». За подвійне вбивство йому загрожує 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення.

Під Запоріжжям жорстоко вбили сержанта з Херсонщини

У рідному селі вбитого не можуть повірити в те, що сталося, кажуть, Едуард був дуже чуйною, неконфлікною людиною. Батькам, яким тіло сина ще не привезли, про трагедію відомо мало. Матері вбитого  вже не раз викликали «швидку». У ЗСУ Едуард Сенченко служив з 2014 року і періодично бував у зоні АТО. Захисник не раз ризикував своїм життям, але так сталося, що обірвалося воно не в зоні бойових дій, а під мирним Запоріжжям, від ножа злочинця. Поховають Едуарда у вівторок — на Херсонщині, у с. Красному, з усіма військовими почестями.

Марина Севченко