Погодні умови не стали на заваді спорудження мосту через Північно-Кримський канал (фоторепортаж)

Згідно з програмою Президента України «Велике будівництво» 15 березня стартувала реконструкція стратегічного об’єкту Херсонщини – мосту через Північно-Кримський канал.

Для відновлення 111-метрового залізобетонного мосту через Північно-Кримський канал на  автомобільній дорозі державного значення Р-47 Херсон – Нова Каховка – Генічеськ підрядною організацією «Альтком» розпочато крупновузлове збирання елементів нової металевої прогонової будови та монтаж першого прольоту. Про це повідомляє Online НК з посиланням на Службу автомобільних доріг у Херсонській області.

Крупновузлове збирання елементів металевої прогонової будови розпочато 1-го червня поточного року.

Будівельники запевняють, що погодні умови не стануть на заваді своєчасному завершенню монтажних робіт і навіть можлива здача об’єкта з випередженням строків.

— Дійсно, ми плануємо завершити всі роботи. До осені. І ми, і підрядник зацікавлені в тому, щоб здати цей об’єкт достроково. До того ж, зараз усі роботи ведуться там з випереджанням графіку, — прокоментував начальник Служби автомобільних доріг у Херсонській області Микола Савченко, повідомляє видання newday.kherson.ua.

— Ми виконуємо роботи з випередженням графіку і цілком можемо здати міст раніше строку. Тягнути з цим ми не будемо, але неодмінно з дотриманням усіх технологій, — сказав керівник проєктів з будівництва мостів ТОВ “Шляхове будівництво “Альтком” Анатолій Нешта.

Згідно до планових показників роботи повинні завершитись до 2022 року і після реконструкції габарит проїзду збільшать до 9 м, а ширину тротуару – до 1,8 м.