Поліцейські Херсонщини склали майже 3000 адмінпротоколів за порушення правил карантину

Задля запобігання подальшого розповсюдження вірусу COVID-19 поліція Херсонщини продовжує контролювати дотримання загальних  протиепідемічних заходів. За минулі вихідні поліцейські Херсонщини склали 93 протоколи за  порушення «карантину вихідного дня». 

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

За словами заступника начальника обласного главку поліції Дениса Захарченка, за минулі вихідні рейдові групи з числа поліцейських та представників інших державних служб перевірили на дотримання карантинних вимог 2061 суб’єкт господарювання. З них 462 – це заклади харчування, 1034 – торгівельні заклади, 139 – розважальні заклади. Також були перевірені 426 пасажирських транспортних засобів.

Під час перевірок поліцейські районних підрозділів поліції Херсонщини за порушення карантинних вимог склали 93 адміністративні протоколи за ч.1 ст.44-3 КУпАП, за шо передбачено мінімальний штраф у сумі 17 тисяч гривень. Також поліцейські проводили профілактичну роботу з населенням щодо дотримання обов’язкового маскового режиму під час знаходження в громадських спорудах, будівлях та транспорті. За категоричне небажання дотримуватися вимог ч.2 ст.44-3 КУпАП поліцейські складали постанови про адміністративне правопорушення. Відтепер 58 громадян повинні сплатити від 170 до 255 гривень штрафу за перебування у вищевказаних місцях без захисної маски.

Загалом від початку запровадження карантинних обмежень поліцейські Херсонщини склали 2995 адміністративних протоколів за ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей).

Шановні громадяни! Дотримуйтесь обмежувальних заходів! Нагадуємо про необхідність носіння захисних масок або респіраторів, обробки рук антисептиками та тримання соціальної дистанції. Бережіть себе та близьких!