Поліцейські Херсонщини в поточному році вилучили у населення чималий арсенал зброї та вибухівки

Одним із пріоритетних напрямків роботи поліції Херсонщини є протидія незаконному поводженню зі зброєю. З початку року поліцейські вилучили із незаконного обігу 3 гвинтівки та бойових карабінів, 30 пістолетів і револьверів, один автомат, 8 обрізів рушниць, 3 одиниці саморобної зброї, один гранатомет, майже 5 тисяч різнокаліберних патронів та 10 кг тротилу, 50 гранат і 3 порохові заряди. 

Про це повідомив начальник управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування обласного главку поліції Руслан Кутасов, інформує hr.npu.gov.ua.

Як приклад, вчора в ході проведення санкціонованого обшуку в будинку 53-річного мешканця Олешківської територіальної громади поліцейські виявили предмет, схожий на обріз одноствольної мисливської рушниці. А дільничний офіцер Бериславського районного відділу поліції отримав інформацію, що один із мешканців Новорайської територіальної громади може зберігати у себе вдома заборонені предмети. За місцем мешкання 43-річного підозрюваного правоохоронці провели санкціонований обшук, під час якого виявили незареєстровану гвинтівку «Мосіна» та 4 набої до неї.

Все вилучене направлене на експертне дослідження. За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами».