Поліцейські та журналісти Херсонщини домовились про співпрацю

Вчора, 19 листопада, у Головному управлінні Національної поліції в Херсонській області відбулась зустріч між представниками поліції та керівництвом НСЖУ. Присутні обговорили спільну взаємодію в разі перешкоджання журналістській діяльності членів Національної спілки журналістів. 

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

У зустрічі взяли участь співробітник сектора захисту інтересів суспільства і держави ГУНП в Херсонській області, співробітники слідчого управління та представник Херсонської обласної спілки журналістів України. Учасники зустрічі обговорили проблемні питання та подальшу співпрацю щодо безпеки діяльності журналістів.

Поліцейські розповіли про новостворений сектор поліції. Його завданням є забезпечення громадської безпеки та порядку, охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави. Одним із головних напрямків підрозділу стане профілактика злочинів проти безпеки та незалежної діяльності журналістів.

З метою комунікації та налагодження взаємодії із працівниками ЗМІ Національною поліцією відкрита гаряча лінія для повідомлень про правопорушення стосовно журналістів. Для цього потрібно надіслати лист на  електронну адресу dzisd_media@police.gov.ua Департаменту захисту інтересів суспільства і держави Національної поліції України. Повідомлення, які будуть надходити на інформаційну платформу, потраплять до департаменту, який оперативно супроводжує кримінальні провадження за правопорушеннями, скоєними проти журналістів. Ця «гаряча лінія» дозволяє працівникам ЗМІ привертати додаткову увагу до заяв про перешкоджання, з якими журналісти звертаються до відділів поліції на місцях.

Поліцейські та представник НСЖУ обмінялися думками щодо подальшого співробітництва. Наприкінці зустрічі присутні обговорили подальшу співпрацю та обмінялись контактними даними.