Поліція Херсонщини проводить профілактичне відпрацювання під умовною назвою «Ялинка»

У передноворічний період на території Херсонської області поліцейські продовжують перевіряти законність реалізації новорічних ялинок.

Спільно з працівниками Херсонського лісомисливського господарства та представниками екологічної інспекції відпрацьовуються лісові масиви з метою запобігання незаконної вирубки лісів та охорони хвойних насаджень, повідомляє відділ комунікації обласної поліції. Також перевіряється наявність документів, що підтверджують законне придбання ялинок, у водіїв транспортних засобів, що перевозять хвойні дерева, і у підприємців, які їх продають.

За словами начальника Управління превентивної діяльності поліції Херсонщини Вячеслава Шинкарьова, за два тижні правоохоронці здійснили близько 200 перевірок щодо виявлення порушень під час реалізації хвойних дерев. За фактами торгівлі з рук у невстановлених місцях,  порушень правил благоустрою населених пунктів і правил торгівлі на ринках поліцейські склали 37 адміністративних протоколів. Також два чоловіка притягнені до адмінвідповідальності за незаконну порубку хвойних дерев. Загалом були вилучені майже 100 ялинок, законність придбання яких не підтверджувалася дозвільними документами.