Поліція Херсонщини закликає громадян не купувати підроблені сертифікати про вакцинацію від COVID-19

Наразі Херсонщина перебуває в «червоній зоні» карантину. Для контролю за виконанням протиепідемічних вимог перевізниками, суб’єктами господарювання та громадянами, поліція Херсонської області переведена на посилений варіант несення служби.

Щоденно на території області працюють 48 мобільних рейдових груп з числа працівників поліції та представників інших служб, повідомляє відділ комунікації обласної поліції.

Поліцейські перевіряють розважальні та заклади харчування, спорт  зали, басейни, готелі, заклади торгівлі, ринки, турагентства, заклади освіти та інше. Загалом, поліцейські перевірили близько 20000 суб’єктів господарювання.

Як розповів заступник начальника ГУНП в Херсонській області Денис Захарченко, окрема увага поліцейських приділяється перевірці на справжність COVID-сертифікатів. Загалом поліцейські перевірили близько 7500 COVID-сертифікатів. Це запобіжні заходи, щоб виключити використання підроблених сертифікатів і не наражати на небезпеку громадян.

За час перебування Херсонщини у «червоній зоні» поліцейські перевірили:

близько 2000 перевізників ;

близько 3800 пасажирів громадського транспорту:

Від початку посилення карантину станом на 1 листопада поліцейські склали:

171 протокол;

винесли більше 11000 постанов на порушників карантинних вимог.

Поліція Херсонщини закликає жителів області пам’ятати, що здоров’я всіх залежить від правосвідомості кожного. Не користуватись послугами осіб, які реалізують підроблені сертифікати про вакцинацію та довідки про проходження тестування на COVID-19!  Дотримуйтеся вимог карантину, вакцинуйтесь, носіть у приміщеннях та громадському транспорті маски чи респіратори та, за можливості, уникайте скупчень людей. Бережіть себе та рідних!

Відділ комунікації поліції Херсонської області

© Херсонська область: https://hr.npu.gov.ua/news/preventivna-robota/policziya-xersonshhini-zaklikaje-gromadyan-ne-kupuvati-pidrobleni-sertifikati-pro-vakczinacziyu-vid-COVID-19/