Поліція склала протокол на новокаховчанку за порушення виборчого законодавства

Поліцейські Херсонщини ретельно перевіряють усі повідомлення про порушення передвиборчої кампанія на проміжних виборах народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі №184. 

На сьогоднішній день вже зафіксовано 43 таких випадки. За цими фактами поліцейськими розпочато 9 кримінальних проваджень, а також складено 12 адміністративних протоколів, повідомляє відділ комунікації обласної поліції.

Нещодавно співробітники Бериславського районного відділу поліції встановили, що з агітаційного намету одного з кандидатів розповсюджується агітаційна друкована продукція, яка виготовлена з порушенням встановлених обмежень. За цим фактом правоохоронці склали протокол на 45-річну мешканку Нової Каховки за ч.1 ст.212-13 «Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск» Кодексу України про адмінправопорушення.

Поліція наголошує, що у своїй діяльності вона дотримується політичної нейтральності та неупередженості, не втручається у процес волевиявлення громадян, однак пильно слідкуватиме за дотриманням законності виборчого процесу.