В поточному році Херсонська обласна служба зайнятості забезпечила роботою більше 11 тис громадян

У січні-листопаді 2021 року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалось 31,4 тисячі безробітних громадян.

Про це редакції Online НК повідомили у відділі інформаційної роботи державної установи.

Чисельність людей, які отримували допомогу з безробіття, становила 28,6 тисяч осіб, що на 3% більше минулорічного показника. За цей період було виплачено 338 754,3 тисячі грн допомоги з безробіття. Наразі послугами служби зайнятості користуються 7,7 тисяч зареєстрованих безробітних, з яких більше половини складають жінки, третину – безробітна молодь віком до 35 років.

З початку року за допомогою Херсонської обласної служби зайнятості  роботою забезпечено 11,2 тисячі громадян. Від роботодавців області цьогоріч до служби надійшло 15,4 тисячі вакансій, що на 10% менше минулорічного показника. В середньому у Херсонській області на 01 грудня 2021 року на одну вакансію претендувало 5 осіб.

Професійне навчання, зокрема і в Центрах професійно-технічної освіти ДСЗ, пройшли 2,4 тисячі осіб з-поміж безробітних. Про затребуваність профнавчання свідчить той факт, що 91,5% випускників вже працевлаштовані за спеціальністю.

Також з початку року до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 1,1 тисяча осіб з числа безробітних.