Найкращим фахівцям – найкращі умови: Бородянський прокоментував величезні зарплати керівництва Мінкульту

Керівники Міністерства культури України задекларували величезні зарплати за грудень.

Відповідне розслідування було проведено дослідниками видання Telegraph, які відштовхувались від даних з відкритих електронних декларацій чиновників, передає Prm.ua.

Зокрема, міністр культури Володимир Бородянський задекларував за грудень заробітну плату в розмірі 112 904 гривні.

Перший заступник міністра Анатолій Максимчук задекларував зарплату розміром в 248 021 гривню.

Заступник міністра культури Аліна Подоляк отримала в грудні зарплату в 240 478 гривень.

Заступник голови Мінкульту Володимир Шумілін отримав за грудень 154 233 гривні.

Заступник міністра культури Світлана Фоменко задекларувала в грудні зарплату розміром в 139 303 гривні.

 

Державний секретар Мінкульту Ростислав Карандєєв  отримав в грудні 497 709 гривень.

Міністр культури молоді та спорту Володимир Бородянський вважає, що фахівцям на держслужбі слід пропонувати кращі умови, ніж у комерційних компаніях, а відтак рівень зарплат теж має бути відповідним.

Так міністр прокоментував публікації у ЗМІ щодо декларування керівництвом міністерства високого рівня грудневої зарплати на своїй сторінці у Facebook.

“Я вважаю, що державна служба має бути найпочеснішою роботою, куди ми зобов’язані залучати найкращих фахівців з ринку України. А для того, аби дійсно залучати найкращих, ми маємо пропонувати їм навіть кращі умови, ніж ті, які їм пропонують на ринку комерційних компаній. Такий максимально прозорий підхід не тільки буде запобігати корупційним ризикам, а й створювати здорову та якісну конкуренцію на ринку праці”, – написав Бородянський.

На його думку, це стосується позиції будь-якого фахівця державної служби. Критерій один – це мають бути найкращі фахівці на ринку.

За інформацією міністра, нині на державній службі працює більше ніж 200 тисяч людей, і завдання держави за 3-4 роки перейти до зрозумілого та справедливого ринку оплати праці всім державним службовцям.

“І в першу чергу – рядових працівників державного апарату. Тому що, якщо в лікарні буде працювати найкращий головний лікар, але не буде кваліфікованих хірургів то оперувати хворого не буде кому. Рівень якості управління завжди залежить в першу чергу від рядових співробітників. А підвищення якості управління – це величезний потенціал для розвитку економіки”, – підкреслив урядовець.

Зрештою, така відповідь не дуже переконала користувачів соцмережі. Хоч міністр і пише про “рядових службовців” у читачів виникли питання просто таки божевільної різниці між зарплатою музейника або пам’яткоохоронця та керівника галузі. Користувачі розуміють, як заступник міністра може за місяць отримати суму, яка дорівнює зарплаті музейного працівника за сім років.

 

 

Поділіться цим:
Останні новини:  
    Google-реклама:  
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial