Повалені дерева та аварійні відключення: підсумки нічної негоди в Новокаховській ОТГ

У Новокаховській ОТГ внаслідок негоди ввечері 16 травня та в ніч 17 травня, внаслідок сильних злив та потужного вітру, через спрацювання системи захисту ліній електропередач, в деяких населенних пунктах громади відбулось знеструмлення та аварійне відключення від електропостачання.

Тимчасово без електропостачання залишились села: Пісчане, Корсунка, Нові Лагері, частина селища Дніпряни та деякі мікрорайони Нової Каховки. Про це редакції Online НК повідомив начальник управління з питань НС та ЦЗН Новокаховської громади Олександр Бараніченко.

На місцях подій для ліквідації причин аварії виїжджали аварійні бригади Новокаховського РЕЗ і ЕМ, який є структурним підрозділом АТ ”Херсонобленерго”.

Як повідомили редакції Online Нова Каховка енергетики, причиною знеструмлення стало автоматичне відключення на підстанціях “Дніпряни” та в районі Робочого селища через погодні умови.

Впродовж години аварійну ситуацію в селах було ліквідовано, а в мікрорайоні Робочого селища тривають пошуки ушкоджень. Частина приватного сектору залишається знеструмленою. Аварійна ситуація знаходиться під контролем управління з питань НС та ЦЗН Новокаховської громади.

Також вночі в Основі, біля Будинку культури, внаслідок раптового пориву вітру повалено два дерева, які давно потребували кронування. Вони тимчасово перекрили проїжджу частину проспекту Дніпровського. Працівники КП “Основа” оперативно ліквідували наслідки негоди і відновили безпечний рух автотранспорту.

Як повідомили редакції в управлінні з питань НС та ЦЗН Новокаховської громади, в місті повалених дерев не було. Отже, своєчасне кронування дерев дає позитивні наслідки.

Рятувальники попереджають про можливі подальші ускладнення погодних умов та застерігають мешканців бути обачними, особливо під час потужного вітру та можливого гілкопаду.