Працівники “Олесі” просять мера встановити біля їхнього підприємства “лежачих поліцейських”

Сьогодні, 18 вересня, міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко в рамках свого традиційного річного звіту перед мешканцями громади зустрівся з колективом відомого на теренах Херсонщини підприємства «Олеся», яке очолює Валерій Сєров.

Близько 80 працівників прийшли послухати звіт про роботу. А потім поставили питання, які їх турбують, повідомляє Online Нова Каховка.

Працівники «Олесі» розповіли: на вул. Електромашинобудівників одне навпроти одного працюють два великих підприємства – «Олеся» і ХМЕМ. В «години пік» дорогу з інтенсивним рухом транспорту доводиться перетинати десяткам людей. На дорозі немає жодних обмежувачів руху, тож щодня  автівки становлять загрозу для здоров’я та життя людей. Працівники «Олесі» попросили Володимира Коваленка розглянути питання облаштування пішохідного переходу або встановлення на цьому відрізку дороги «лежачих поліцейських». Міський голова погодився з людьми і пообіцяв, що їх пропозиція буде розглянута.

Ще одне питання стосувалося розширення міського кладовища, яке, на жаль, зростає просто на очах. Володимир Коваленко повідомив, що територія поряд з кладовищем належить лісництву, дозвіл на виділення додаткової ділянки під розширення кладовища має надати Кабмін. Всі необхідні документи туди вже направлені. Зараз місто чекає на відповідь.

Станом на 18 вересня вже відбулося 15 зустрічей з колективами навчальних та дошкільних закладів, працівниками закладів культури, підприємств та установ, мешканцями старостатів.