Працівники апарату Новокаховського міського суду взяли участь в онлайн-семінарі

onlayn__web_computer150

28 серпня 2015 року працівники апарату Новокаховського міського суду Херсонської області взяли участь в онлайн-семінарі для працівників судів щодо функціоналу підтвердження зарахування судового збору до Державного бюджету в КП «Д-3».

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сплати судового збору» № 484-VIII від 22 травня 2015 року, який  набирає чинності з 01 вересня 2015 року, суд зобов’язаний перевіряти зарахування судового збору до Державного бюджету України при відкритті провадження у справі.

Розробниками комп’ютерної програми «Д-3», яка забезпечує функціонування автоматизованої системи документообігу суду, було виконано технічну реалізацію підтвердження зарахування судового збору до Державного бюджету в КП «Д-3».

Учбовим центром ДП «Інформаційні судові системи» починаючи з 26 серпня 2015 року в режимі відеоконференцзв’язку проводяться семінари з питань застосування нового функціоналу програми, в одному з яких і взяли участь працівники апарату Новокаховського міського суду Херсонської області.