Представник Нової Каховки взяв участь у Туристичній майстерні на Миколаївщині

На Миколаївщині минулого тижня проводили Туристичну майстерню, на яку запросили представників структурних підрозділів з питань туризму обласних державних адміністрацій та міських рад, керівників туристичних інформаційних центрів, суб’єктів туристичної діяльності, громадських активістів, які працюють у сфері розвитку туризму. Від Новокаховської громади на Туристичній майстерні спілкувалась з експертами туристичної галузі Малига Яна – заступник начальника відділу культури і туризму.

Україна, останнім часом, стає все більш привабливою, виходячи на новий туристичний рівень. Розташована у центрі Європи, вона має всі умови для належного розвитку економіки за рахунок туризму, проте суттєво відстає від провідних держав світу за рівнем розвитку туристичної інфраструктури та якості туристичних послуг.

Про це і дискутували 14 листопада 18 спікерів з 5 областей України (Херсонська, Миколаївська, Одеська, Вінницька, Київська). Разом з цим вони популяризували туристичні можливості своїх регіонів та міст, ділились досвідом у створенні активних важелів розвитку внутрішнього туризму, презентували кращі туристичні продукти та об’єкти 2019 року.

Президент Національної туристичної організації України – Іван Ліптуга ознайомив присутніх з новими аспектами реорганізації Міністерства, в складі якого буде розвиватися туристична галузь країни, та анонсував 26 листопада в м. Київ  презентацію дослідження туристичної сфери України, яке провела Хорватія.

А 15 листопада відбувся рекламно-інформаційний тур з оглядовими екскурсіями по туристичним об’єктам Миколаївщини, під час якого всі присутні змогли наочно ознайомитись з принадами нашої Південної України.

Оскільки зазначена сфера пов’язана з діяльністю більш як 50 галузей, її розвиток сприяє підвищенню рівня зайнятості, диверсифікації національної економіки, збереженню і розвитку культурного потенціалу, збереженню екологічно безпечного навколишнього природного середовища, а також підвищує рівень інноваційності національної економіки, сприяє гармонізації відносин між різними країнами і народами. Крім того, туризм є одним із засобів реалізації зовнішньої політики держави.

Яна Малига

Поділіться цим:
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial