Представник посольства Великобританії відвідав Академічний ліцей у Новій Каховці

Для ознайомлення з умовами навчання під час адаптивного карантину та готовністю учнів, батьків та колективу Академічного ліцею до реалізації проекту «Місцевий соціально-економічний розвиток», 9 вересня 2020 року у заклад завітав Нік Булер – голова програми допомоги посольства Великої Британії.

Про це редакції Online НК повідомили у відділі освіти Новокаховської громади Херсонщини.

Основними складовими проекту є просвітницька діяльність серед усіх учасників освітнього процесу та матеріально-технічне забезпечення.

Метою проекту є забезпечення можливостей безпечного неперервного навчання учнів ліцею в умовах пандемії COVID-19, у тому числі методами змішаного навчання. Головним завданням стало повернути учнів до класів після трьохмісячного дистанційного навчання, бо для кожної дитини насамперед головним є спілкування з однолітками, набуття життєвого досвіду в стосунках, тобто соціалізація. Це є важливою частиною не лише для дітей, а й для їх батьків, які навесні цього року були змушені значний час приділяти навчанню вдома.

Все більш актуальним стає питання охорони здоров’я та психологічного стану великої кількості учнів (550 чол.), вчителів, батьків.

Спілкування з Ніком Булером було теплим та приємним.

Сподіваємося на подальшу співпрацю.