Представники громад Херсонщини працюють над створенням нового туристичного кластеру

Вчора, 16 червня, у Новій Каховці в конференц-залі міського Палацу культури відбулась друга зустріч представників територіальних громад Херсонщини стосовно створення туристичного кластеру “Соляна дорога”.

Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

Представники 11 громад провели робочу нараду, де обговорили створення майбутньої спільної структури, підготовку статуту, форму власності та юридичні нюанси співпраці.

Новокаховський міський голова Володимир Коваленко в своїй промові зазначив важливість співпраці громад Херсонщини задля ефективного розвитку туристичної галузі регіону. Також він наголосив, що сильна і розвинена Херсонщина є гарантією миру та спокою всієї України.

Також на зустрічі були присутні голова Каховської районної ради Валерій Брусенський, секретар Новокаховсьої міської ради Дмитро Васильєв, директор КП Агенція регіонального розвитку В’ячеслав Костенюк та начальник Відділу культури та туризму Новокаховсьої міської ради Наталія Зарудна.

Модератором зустрічі став керівник ГО “АРР” Павло Ярмій.

В ході обговорення виникло багато супутніх питань та ряд зауважень, стосовно яких було вирішено провести консультації зі спеціалістами у себе в громадах, розробити план співпраці та озвучити результати на наступній зустрічі.