Представники Херсонщини взяли участь у Всеукраїнському чемпіонаті зі скандинавської ходьби

У Дніпрі відбувся Всеукраїнський чемпіонат зі скандинавської ходьби серед слухачів університетів третього віку різних регіонів України, на якому Херсонщину представляли шість слухачі університету Бериславської ОТГ.

На спортивний форум з’їхалися близько 200 учасників, найстаршій – 86 років. Більшість долучилася до флешмобу на дистанцію у 2,5 км, а деякі вирішили долати конкурсну дистанцію у 5 км. Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

Команда Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» продовжуючи марафон добрих справ, цього разу оперативно та позитивно відреаговала на прохання слухачів Університету третього віку Бериславської ОТГ, що займаються скандинавською ходьбою. Їм була надана фінансова допомога для поїздки на змагання.

Серед 120 учасників з різних регіонів України, які вийшли на конкурсну дистанцію, представник Бериславщини Олександр Азарава виборов 3-тє призове місце.

Переможці змагань, окрім дипломів, отримали й цінні подарунки.

«Дуже приємно, що у цьому світі є такі люди, як представники Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!». Варто було нам лише звернутися по допомогу і вони одразу відгукнулися. Дякуємо, що повірили в нас і допомогли потрапити на змагання», – повідомили слухачі Університету третього віку зі скандинавської ходьби.

Голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута наголосив: «Для звершень немає вікових та фізичних обмежень. Приємно, що літні люди прагнуть прославляти свій рідний край, свій чудовий Берислав. Вітаємо з перемогою Олександра Пилиповича, який до Берислава привезе “бронзу”. Бажаємо нових звершень!».