Представники нацпарку «Кам’янська Січ» відвідали біосферний заповідник «Асканія-Нова»

Вчора, 24 жовтня, відбулась виїзна зустріч представників нацпарку «Кам’янська Січ» з керівниками біосферного заповідника «Асканія-Нова».

Обсудили питання збереження навколишнього середовища та природоохоронних територій, повідомляє Online НК з посиланням на сторінку депутата Херсонської обласної ради від політичної партії «Європейська Солідарність» Ігоря Йосипенка у Фейсбук.

“Збереження навколишнього середовища, створення нових робочих місць – це важливе завдання для всіх рівнів влади!
Це важливо для збалансованого та стабільного розвитку територій. Вважаю, що в нашій країні недостатньо уваги приділяється охороні навколишнього середовища. Саме тому я завжди підтримую науковців. При моїй активній позиції було створено два роки тому Національний природний парк «Кам’янська Січ», що розкинувся на правому березі Дніпра. З одного боку, мета створення цього парку — збереження екосистеми, з іншого — це поява нових робочих місць. Тобто на території цих населених пунктів, де сьогодні створений нацпарк, ми отримали 75 нових робочих місць. Крім цього, кожного року ми отримуємо в місцевий бюджет майже 800 тис. грн. надходжень у вигляді ПДФО. Найголовніше — те, що серед 75 працівників нацпарку 15 — наукові співробітники, яких, на превеликий жаль, у нашому селі сьогодні немає. Але наші дітки після закінчення школи вступають у Херсонський державний університет, обираючи спеціальності екологів і біологів та найближчим часом повернуться в наше рідне село для того, щоб працювати з нами!
Щиро вдячний директору біосферного заповідника «Асканія-Нова» Віктору Семеновичу Гавриленку за співпрацю! Ми повинні переймати унікальнмй досвід його роботи. Я вважаю, що майбутнє України в наших дітях і в збереженні навколишнього середовища” – пише кандидат у народні депутати Ігор Йосипенко.

🇺🇦Українці переможуть!🇺🇦