Привітання міського голови Нової Каховки з нагоди Дня місцевого самоврядування

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати міської ради, члени виконавчого комітету!

Щиро вітаю вас зі святом — Днем місцевого самоврядування!

День місцевого самоврядування – це свято тих, хто вболіває за проблеми громадян, відстоює їхні запити та інтереси, хто працює на благо територіальної громади. Сьогодення ставить перед нами завдання – спільними зусиллями розбудовувати Новокаховську об’єднану територіальну громаду. На органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально – економічний стан територіальної громади, за благополуччя жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл, селищ, міста.

З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашої територіальної громади.

Бажаю від щирого серця міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх ваших життєвих мрій і сподівань, натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку Новокаховської об’єднаної територіальної громади.
Впевнений, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу

Міський голова Володимир Коваленко