Привітання міського голови з Днем міста Нова Каховка

Дорогі новокаховчани!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення Дня міста Нова Каховка!

Наші серця переповнює радість і гордість за місто, яке стало нашою затишною домівкою. Нова Каховка – це велика сім’я зі своїми цінностями та традиціями, сім’я, у якій  живуть у мирі та злагоді люди різних віросповідань та національностей. Ми всі вболіваємо один за одного, допомагаємо у скрутні хвилини, разом розділяємо радість перемога та сум невдач.

Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив історію нашого міста, збагачував його традиції та  розбудовував.

Дякую кожному з вас, дорогі новокаховчани, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій  нашого міста, покращення добробуту його жителів. Нам  важливо бути єдиною, згуртованою родиною, мати різні думки і погляди, але вміти чути один одного, знаходити компроміси та досягати бажаних цілей.

Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного міста, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожного року ми маємо творити місто заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків.

Бажаю усім вам міцного здоров’я, натхнення, родинного затишку та успіхів у всіх починаннях. Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують у нашому улюбленому місті! Хай збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Хай наше місто, наш спільний дім росте і розвивається!

Зі святом!

Міський голова Володимир Коваленко