Сімейні лікарі Новокаховської первинки знаходяться на передовій у боротьбі з COVID-19

У жовтні сімейні лікарі первинної-медикосанітарної допомоги Нової Каховки працюють в посиленному режимі. Медичний персонал забезпечений всім необхідним для прийому пацієнтів, яких йде на прийом цілий потік.

Про це редакції “Український Південь” повідомила Генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Нова Каховка” Олена Ходорковська.

Вона також зазначила, що навантаження на лікарів значно збільшилось, адже окрім прийому хворих треба ще й проводити вакцинацію населенню.

В свою чергу медичний директор Заріна Зінченко доповнила, що було очікування і підготовка до такого періоду, раді, що почалася активна хвиля вакцинації. Але технічні можливості не витримують такої кількості введення інформації.

Первинка Нової Каховки забезпечена медичними кадрами, долучається і молодь. Лікарі радять, аби вберегтися від ковіду – треба вакцинуватись. Місцева влада робить все моживе, аби матеріально-технічна база та умови лікрів покращувались.

Журналісти херсонської інформаційної агенції “Український Південь” підготували відеоматеріал про будні лікарів Новокаховського КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги”.

Online НК пропонує читачам переглянути цей матеріал: