Про наявність ліків від COVID-19 та оперативну ситуацію в області повідомили в Херсонській ОДА

Вчора, 20 грудня, заступник голови Херсонської ОДА Микола Якименко провів брифінгу щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції в області.

Він зазначив, що наразі на Херсонщині фіксується зменшення кількості хворих. Показник захворюваності в області майже в два рази менший за показники захворюваності в  Україні, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

У закладах охорони здоров’я перебуває 417 осіб. Це становить 19% зайнятих ліжкомісць. З них 120 осіб мають підозру на COVID-19.

Також Микола Якименко повідомив, що наразі у медичних закладах Херсонщини наявні ліки від коронавірусу у такій кількості:

  • Актемра – 226 шт;
  • Ремдесивір – 175 шт;
  • Біовен Моно – 574 шт.

Наближаються новорічні свята. Усі готуються зустрічати новий 2022 рік. Потурбуйтеся, щоб зустріти новий рік здоровими та захищеними – вакцинуйтеся! Адже зараз обов’язок кожної людини – захистити себе та рідних, і зробити щеплення.
Так. Зараз захворюваність в Україні вдвічі менша за показник європейських країн. Це гарний показник. АЛЕ! 9 із 10 госпіталізованих у листопаді – невакциновані та не були захищені від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби.