Про наявність ліків від COVID-19 та оперативну ситуацію в області повідомили в Херсонській ОДА

Вчора, 10 січня, заступник голови Херсонської ОДА Микола Якименко провів брифінг щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції в області.

Він зазначив, що протягом вихідних в області зафіксовано 163 нових лабораторно підтверджених випадки захворювання на COVID-19.

У закладах охорони здоров’я перебуває 417 осіб. Це становить 19% зайнятих ліжкомісць. З них 120 осіб мають підозру на COVID-19.

Також Микола Якименко повідомив, що наразі у медичних закладах Херсонщини наявні ліки від коронавірусу у такій кількості:

  • Актемра – 157 шт;
  • Ремдесивір – 69 шт;
  • Біовен Моно – 516 шт.

В Україні дозволено бустерну дозу вакцини проти COVID-19 для всіх вакцинованих осіб віком від 18 років. Вона посилює імунну відповідь та ефективність проти різних актуальних варіантів коронавірусу.

Тож якщо з часу завершення повного курсу вакцинації від COVID-19 вже минуло пів року, ви можете отримати бустерну дозу в будь-якому пункті чи центрі вакцинації.

Крім того, бустерну дозу в Україні вже вводять людям віком від 60 років, медичним працівникам та співробітникам будинків інтернатного типу.