Процес декомунізації триває: у Новокаховській громаді перейменували вулицю

Вчора, 26 липня, у Новій Каховці в малій залі виконавчого комітету відбулося засідання робочої групи по виконанню Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Засідання пройшло під головуванням секретаря Новокаховської міської ради Дмитра Васильєва. Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

На порядок денний були винесені питання:

  • про перейменування вулиці Зорге (м. Нова Каховка);
  • про перейменування вулиці ім. Черняка (селище Райське, Райського
    старостинського округу).

В ході засідання були прийняті рішення:

підготувати запит до Українського інституту національної пам’яті щодо доцільності перейменування в місті Нова Каховка вулиці Зорге так , як в списку осіб, які підпадають під закон про декомунізацію прізвище Зорге відсутнє.

Юридичному відділу підготувати проєкт рішення Новокаховської міської ради щодо перейменування вулиці Черняка (селище Райське Райського старостинського округу) на вулицю Березову.

Управлінню архітектури та містобудування направити лист до Державного підприємства «Національні інформаційні системи» щодо перейменування вулиці Черняка (селище Райське, Райського старостинського округу) на вулицю Березову для внесення в Словник вулиць Державного реєстру речових прав на нерухоме майно по населеному пункту селищу Райське Райського старостинського округу.