Прогноз погоди на 17 листопада від Херсонського гідрометцентру

Херсонський обласний центр з гідрометеорології повідомляє, що завтра, 17 листопада, буде хмарно з проясненнями. Вночі та вранці місцями невеликий сніг, мокрий сніг, місцями слабка ожеледь, ожеледиця. Вдень без істотних опадів. Вітер північно-східний 7-12 м/с. Температура вночі від 3° морозу до 2° тепла, вдень 2-7° тепла.

На 18 листопада

Хмарно з проясненнями. Без істотних опадів. Вітер північно-східний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі від 3° морозу до 2° тепла, вдень 2-7° тепла.

На 19 листопада

Хмарно з проясненнями. Місцями невеликий сніг, мокрий сніг, місцями слабка ожеледь, ожеледиця. Вітер північно-східний 7-12 м/с. Температура повітря вночі від 3° морозу до 2° тепла, вдень 2-7° тепла.

На 20 листопада

Хмарно з проясненнями. Місцями невеликий  сніг, мокрий сніг,  місцями  слабка ожеледь, ожеледиця. Вітер північно-східний 7-12 м/с. Температура вночі від 2° морозу до 3° тепла, вдень 2-7° тепла.

На 21 листопада

Хмарно з проясненнями. Невеликий сніг, мокрий сніг, слабка ожеледь, ожеледиця. Вітер північно-східний 7-12 м/с. Температура повытря вночі від 2° морозу до 3° тепла, вдень 2-7° тепла.