Новокаховчани запрошують гостей відвідати туристичну родзинку «Аркаду кохання»

Новокаховська громада може похизуватися багатьма цікавими природними об’єктами: Дніпровські плавні, Степові водоспади, тисячі джерел, Солов’їний гай, міський парк імені С.М.Фалдзинського і це ще далеко не повний перелік.

Кожна з цих локацій є унікальним місцем для туристів та любителів живої природи, повідомляє Online НК.

Але є у нас ще одна цікава фото-туристична локація природного характеру – це Новокаховська «Аркада кохання», яка розташована в межах села Обривки, зовсім поруч із Олешківською трасою.

Це унікальне місце для фотографій, де вузенька автомобільна дорога обрамляється красивими зеленими деревами, які своїм віттям створюють своєрідну арку, дуже схожу на тунель. Якщо будете проїжджати поруч, незабудьте заїхати або зупинитися і зробити декілька яскравих фотографій. «Аркада кохання» – це ще одна красива фото-туристична родзинка Новокаховської територіальної громади.

Аркада кохання настільки атмосферне місце, що ми вже й легенду придумали, про кохання пана Обревка і селянки Маслівчанки, яке, через різницю в соціальному статусі, було забороненим. Але аркада із зелених дерев стала у нагоді і прихистила закоханих своїм віттям від допитливих очей. Кохання було настільки великим, що досі села Обривки і Маслівка як нерозлучні закохані розташовуються один біля одного близько-близько, тримаючись спільною вулицею за руки) Як Вам така легенда?

Пропонуємо вам до перегляду фото нашої «Аркади кохання» автор Кравчук Мирослав.