Протягом 2021 року прикордонники Херсонщини оформили 788 тисяч громадян

Підвищення комфорту, безпеки та швидкості пропускних операцій залишаються одним з  пріоритетних завдань Державної прикордонної служби України під час здійснення прикордонного контролю.

Так, протягом 2021 року прикордонники Херсонського загону оформили 788 тисяч 137 осіб та 88 тисяч транспортних засобів, з яких в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом – 663 тисячі 213 осіб та 83 тисячі 797 автівок. Про це редакції Online НК повідомив помічник начальника прикордонного загону – начальник прес-служби Іван Шевцов.

Також, протягом минулого року, військовослужбовці Херсонського загону відмовили у виїзді з території України 591 громадянину України та не пропустили на територію України 484 іноземця.

Найчастіше, громадянам України відмовляли у виїзді у зв’язку із закінченням терміну дії паспорта, а дітям – у зв’язку з  відсутністю паспортних документів, або доручення одного з батьків. Щодо іноземців, то, здебільше, їм відмовляли у в’їзді за незаконне відвідування тимчасово окупованих територій України, недійсні, або підроблені паспортні документи та у зв’язку із наявністю заборони на в’їзд на територію України.