Проведення місцевих виборів на Херсонщині обійдуться платникам податків у більше ніж 56 млн грн

Про готовність Херсонської області до проведення місцевих виборів розповів вчора, 23 жовтня, під час онлайн-брифінгу перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій.

За його словами, на Херсонщині створено та працюють 58 територіальних виборчих комісій. Вони забезпечені усім необхідним: приміщеннями, транспортом, засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою, меблями, прапорами, засобами пожежогасіння, сейфами, стендами, аптечками та аварійним освітленням.

Переважна більшість виборчих дільниць області забезпечені вільним доступом для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Крім цього, для громадян, які не здатні самостійно пересуватися, є можливість проголосувати за місцем проживання. Для цього передбачено 1600 малих переносних скриньок, які надані дільничним виборчим комісіям.

Також Дмитро Бутрій наголосив, що у зв’язку зі значним поширенням коронавірусу в області не менш важливе питання – це безпечне проведення місцевих виборів.

“Я закликаю громадян під час голосування бути максимально відповідальними: обов’язково перебувати в масці чи респіраторі, дотримуватись дистанції не менше ніж 1-1,5 м. Також рекомендується користуватися власною ручкою”, – наголосив Дмитро Бутрій.

Нагадаємо, що для проведення місцевих виборів на Херсонщині загалом виділено 56 млн 152 тис. грн. На сьогодні субвенція отримана та перерахована місцевим бюджетам області.