У Новій Каховці триває будівництво Центру надання адміністративних послуг

У Новій Каховці, що на Херсонщині, за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» продовжується спорудження Центру надання адміністративних послуг.

Про хід виконання робіт на цьому об’єкті Online НК повідомила начальник відділу капітального будівництва виконавчого комітету територіальної громади Світлана Гончаренко.

Вартість робіт, які необхідно виконати у 2021 році становить 16 млн. 346,830 тис. грн. Фінансування передбачено здійснювати за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у сумі 13 млн. 078,147 тис. грн. та співфінансування з місцевого бюджету – 3 млн. 268,683 тис. грн.

Робочим проектом передбачено будівництво одноповерхової будівлі на 25 робочих місць з побутовими приміщеннями. Розміри в плані 27,6х27,6 , висота – 5,26 м.

Конструктивна схема: сталевий рамно – в’язевий каркас, зовнішні стіни – «набірний сендвіч» по металевому каркасу із зовнішнім утепленням мінеральною ватою з подальшим опорядженням та обличкуванням крупноформатними фіброцементними плитами та суцільним склінням з прихованим алюмінієвим профілем.

Покрівля пласка з покриттям мембраною по утепленому профільованому оцинкованому листу.

Зовнішні вітражі – двокамерні склопакети. Об’єкт забезпечений зовнішніми та внутрішніми інженерними мережами, системами опалення, вентиляції, кондиціонування, пожежогасіння, відповідає вимогам енергозбереження та інклюзивності.

Станом на 15 червня 2021р. виконані наступні роботи:

  • монтаж фундаментів та конструкцій каркасу;
  • улаштування покрівлі та водовідведення;
  • розпочато роботи для монтажу облицювання конструкцій зовнішніх стін фіброцементними панелями;
  • монтаж перегородок побутових приміщень з опоряджувальними роботами, облицювання стін гіпсокартоном;
  • монтаж внутрішніх мереж електропостачання;
  • монтаж конструкцій для улаштування систем опалення, кондиціонування та вентиляції, слабострумні мережі зв’язку;
  • улаштування підлоги з плитки керамічної;
  • улаштування зовнішніх та внутрішніх інженерних мереж, підключення до мереж електропостачання;
  • виконана частина робіт з благоустрою.

Виконання зазначених робіт стало можливим через виконання усіма учасниками процесу своїх зобов’язань: фінансування з державного бюджету здійснюється за графіком: з квітня місяця отримано 7 млн. 078,2 млн. грн. державного фонду регіонального розвиту, з місцевого бюджету перераховано 3 млн. 217,5 тис. грн.

Всі кошти направлені для розрахунків за виконані будівельно – монтажні роботи та придбання матеріалів, конструкцій і виробів.

12 червня 2021 року під керівництвом заступника міського голови Сергія Хоменка проведено розширену технічну нараду з представниками підрядної організації ПМП «Віра», авторського нагляду – ФОП «Кирій А.О», технічного нагляду – Дякуна М.В. на якому розглянуто ряд питань організаційного та технічного характеру щодо прискорення робіт на об’єкті та покращення його експлуатаційних характеристик.