Привітання міського голови Нової Каховки з нагоди 77-ї річниці утворення Херсонської області

Херсонщина – наймолодша область півдня України, яка утворилася 30 березня 1944 року згідно з Указом Президії Верховної Ради України з частини земель Запорізької та Миколаївської областей з центром у м. Херсоні.

Херсонщина – унікальна область, яка омивається Чорним та Азовським морями і має близько 800 км берегової лінії, 77 сольових, рожевих і грязьових озер, найдовшу піщану косу в Європі, Олешківську пустелю! На території області діє близько 80 об’єктів природно-заповідного фонду, зокрема, біосферні заповідники – Чорноморський та «Асканія-Нова»; 4 національні природні парки: Азово-Сиваський, Олешківські піски, Джарилгацький, Нижньодніпровський. Край приваблює туристів своєю природою, фестивалями, морським відпочинком.

Сучасна Херсонщина – індустріально-аграрна область. Якість продукції херсонських підприємств неодноразово відзначалась високими нагородами, здобувала рейтинги на вітчизняних та міжнародних конкурсах. Область є найбільшим в Україні виробником овочевих та баштанних культур. Важливе місце в галузі рослинництва області займають садівництво та виноградарство.

Всі ми хочемо бачити Херсонщину успішною, людей – заможними. Це нас і об’єднує, це і є кінцевим результатом нашої спільної праці. Наш край багатий на історичні пам’ятки, але, звичайно, важливо берегти і духовні надбання.

Переконаний, що для розвитку області необхідно створити нові робочі місця та умови для економічного розвитку, щоб люди залишались на рідній землі та отримували достойну заробітну плату, щоб молодь не шукала роботу за кордоном, а мала бажання жити й працювати в Україні.

Любімо наш рідний край, цінуймо те, що над нами мирне небо, що живемо в чудовім краю, що носить горде ймення – Херсонщина.

Хочу побажати усім нам добра, здоров’я, родинного затишку!

Міський голова Володимир Коваленко