Привітання з 70-річним ювілеєм Голові ради ветеранів Нової Каховки Дмитру Папуші

15 червня виповнилось 70 років від дня народження Папуші Дмитру Стратійовичу, голові громадської організація “Рада ветеранів війни та праці міста Нова Каховка”

Новокаховська міська організація ветеранів війни та праці є наймасовішою та найбільш структурованою та чисельною громадською організацією міста і всієї Новокаховської територіальної громади. Дмитро Стратійович очолює міську організацію ветеранів війни та праці більше 5 років і за цей час вона набула нової форми в організаційній та соціальній роботі з ветеранами міста.

За багаторічну сумлінну працю, активну громадську позицію, вирішення нагальних проблем ветеранів Новокаховської громади, особистий внесок у справу збереження історичної правди і пам’яті і патріотичного виховання молоді та з нагоди 70-річчя від дня народження, за поданням Громадської ради при виконавчому комітеті Папуша Дмитро Стратійович відзначений подякою міського голови.

Від імені міського голови Володимира Коваленка, членів виконавчого комітету, Громадської ради при виконавчому комітеті вітаємо вас з ювілеєм! Ви пройшли через багато і хочеться побажати, щоб ви пройшли ще стільки ж дивовижних і незвіданих стежок. Міцного вам здоров’я і позитивного духу, багато-багато щасливих днів і бадьорих порцій настрою. Нехай з вами завжди будуть поруч близькі Вам люди, які принесуть у вашу оселю незабутні емоції та душевну теплоту.