Разом з COVID-19 продовжує свою смертельну жатву і СНІД

Щорічно, першого грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня по усьому світу проходять різноманітні соціальні акції на меті яких є демонстрація підтримки людям, що живуть з ВІЛ або так чи інакше порушених ВІЛ-інфекцією, і згадують тих, хто помер від пов’язаних зі СНІДом захворювань.

У міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради Херсонщини зібрались студенти міських вишів, щоб поговорити про ВІЛ, повідомляє Online НК.

У 2020 році увага всього світу прикута до епідемії COVID-19 і її впливу на життя і благополуччя людей. Ця проблема ще раз показала нам, наскільки тісно питання здоров’я пов’язане з іншими важливими питаннями, такими як боротьба з нерівністю, права людини, ґендерна рівність, соціальний захист і економічне зростання.

Саме тому основною темою Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в цьому році стала «Міжнародна солідарність, спільна відповідальність».

Одним із основних завдань фахівців із соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради є проведення заходів, націлених на привернення уваги населення до проблемних питань, які потребують широкого розголосу. 23 листопада поточного року спеціалістами центру проведено акцію під гаслом: «Не дай СНІДу шанс!».

Під час проведення заходу студентська молодь активно брала у ньому участь, задавала цікавлячи їх питання та отримували від фахівців центру вичерпні відповіді.

Під час будь-якої пандемії безпека всіх залежить від безпеки кожного з нас. Щоб досягти успіху, необхідно надати допомогу всім, хто її потребує – це головні умови припинення захворювань на ВІЛ і COVID-19.

Наше здоров’я залежить лише від міри нашої відповідальності за нього. Якщо ти попереджений – ти захищений.