Рейдери від медицини з Берислава “зачистили” ФАП селища Козацьке

Не встигли ще висохнути чорнила під рішенням голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва про відповідність діючому законодавству України рішення Козацької селищної ради про добровільне приєднання громади до Нової Каховки, як рейдери з Бериславської райдержадміністрації почали дерибанити майно Козацького ФАПу.

фото ілюстративне

Бо як інакше можна розцінити дії чиновників від медицини, коли за рішенням керівництва Бериславського Центру первинної медіко-санітарної допомоги з ФАПу вивезено аналізатор, який свого часу було закуплено для обслуговування населення селища Козацкого, повідомляє Online Нова Каховка.

Але це ще не все. Козацькому ФАПу за державною програмою оснащення медицини на селі на початку цього року було виділено новенький, виробництва 2018 року, санітарний автомобіль “Reno”. Машина обладнана всією необхідною апаратурою для надання допомоги хворим. Так ось і цей автомобіль  “добрі господарі” з Бериславського районного ЦПМСД забрали собі…

фото ілюстративне

Погрози зробити це від керівництва Бериславської РДА та пана Абрамова (головного лікаря ЦПМСД ) звучали ще тоді, коли у Козацькому мешканці тільки замислювалися над проблемою: до кого ж притулитися в процесі створення спроможних територіальних громад. Берислав мовчав, як риба, інші сільські ради, які за першим варіантом перспективного плану створення ОТГ на Бериславщині повинні були об’єднатися в одну з Козацьким громаду, крутили носами і мовчали на всі пропозиції сідати та домовлятися про умови об’єднання.

І ось, коли козачани зробили свій вибір на користь Нової Каховки, погрози чиновників з РДА стали втілюватися у життя…

Ось вам наочний приклад чиновного відношення панів з Бериславської РДА до “своїх” людей. Поки ви були “наші”, ми вами керували і щось, що держава надавала, вам передавали. Бо у самих коштів на придбання чогось подібного не було. А як ви вирішили піти від нас в пошуках кращої долі, то ми все, що вам, по суті дала держава через нас, – заберемо! Бо ви вже “чужі”!

А те, що цими діями суттєво погіршуються умови для медичного забезпечення більш ніж 4 тисяч мешканців Козацького, то це вже не наша справа. Хай тепер про це болить голова у міського голови Нової Каховки Коваленка…

Ось такі у нас “добрі людські, сусідські відносини” між Новою Каховкою та Бериславським районом, що на правому березі Дніпра.

До речі,  на лівому березі, протистояння між Каховськими райрадою в купі з РДА  з одного боку, та Новою Каховкою з другого боку з причини рішення сільської ради Малокаховки про приєднання до Нової Каховки, теж не кращі. Там теж з Каховки звучать погрози на адресу малокаховчан забрати те, забрати інше. А голові сільради навіть погрожували фізичною розправою…

Оце точно по-українські! Що для можновладців з РДА, яким, до речі, лічені місяці вже залишилось “правити у своїх князівствах”, майбутнє та інтереси людей, які своїми голосами вказали цим правителям, що вони про них думають і що вони не бажають довіряти їм свої долі і майбунє? Що для них те, що для більш ніж чотирьох тисяч громадян України – мешканців Козацького, їх рішення  значно погіршить умови отримання медичної послуги?

Виходить, що нічого.  Бо раз ви не у нас, а у сусіда, то “хай горить і ваша хата…”

Ось так і живемо. Якось не по людськи…

Поділіться цим:
Останні новини:  
    Google-реклама:  
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial