Реконструкція злітно-посадкової смуги аеропорту “Херсон” іде повним ходом (фото)

В рамках національної програми “Велике будівництво” триває реконструкція злітно-посадкової смуги в Міжнародному аеропорті “Херсон”.  Її основу укріплять та влаштують бетонним покриттям. Також смугу продовжать і розширять.

Мета реалізації президентської програми – створити в країні ще одне сучасне летовище, здатне приймати літаки класу Boing 737- 800, 900, 737-300 та Airbus 319, 320, 321, повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Прокоментував хід реконструкції заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко: “Зараз херсонський аеропорт – один із перших у країні, на яких почалося масштабне оновлення. Нова смуга зможе приймати до 15 рейсів на добу. У сучасному світі регіональний аеропорт високого рівня – уже не розкіш, а звичайна людська потреба”.

Додамо, що злітно-посадкову смугу в аеропорту Херсона збудували ще у 1979 році. У червні 2019 року Президент Володимир Зеленський побував тут вперше на посаді Глави держави, побачив стан аеропорту і поставив завдання про його реконструкцію.