Росія перекинула в ОРДЛО нові партії озброєння та пального – розвідка

Командування збройних сил РФ протягом минулого місяця відправило на окуповані частини Донецької та Луганської областей понад 3 тис. тонн пального, нові партії озброєння та боєприпасів російського виробництва.

Як передає Укрінформ, про це під час брифінгу повідомила речниця Міноборони Марія Сальнік з посиланням на інформацію Головного управління розвідки Міністерства оборони України

«Командування збройних сил РФ продовжує посилювати бойові спроможності з’єднань і частин першого та другого армійських корпусів оперативного угруповання російських окупаційних військ. Так, за минулий місяць через неконтрольовані ділянки державного кордону України на тимчасово окуповану територію в Донецькій та Луганській областях з території РФ були завезені понад 3 тис. тонн пального, нові партії озброєння та боєприпасів російського виробництва. Зокрема, безпілотні літальні апарати, мобільні комплекси зв’язку та радіоконтролю, мінометні та протипіхотні міни», – повідомила Сальнік.

Крім того, за словами речниці, на тимчасово окуповану територію прибула група російських офіцерів-інструкторів зі складу з’єднань і частин 8-ї армії південного військового округу збройних сил РФ для організації та проведення занять з підготовки диверсійно-розвідувальних підрозділів російських окупаційних військ.

Як повідомляв Укрінформ, 2 липня Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило, що на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей командування збройних сил РФ облаштовує нові полігони, стрільбища і танкодроми, на яких вже у липні будуть проводитися заняття з російськими найманцями.